MÁTE DĚTI DOPOLEDNE VE ŠKOLCE? ČÁSTEČNÉ ÚVAZKY ... 140 Kč/h

Hradecká 408/40, 621 00  Brno-Ivanovice, Česká republika
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Bez spolehlivých, usměvavých a příjemných lidí za pultem nebo v kuchyni by naše restaurace nebyly tím, čím jsou. Přidej se k našemu týmu!

Pro moderní maminy / tatínky

Máte rádi kontakt s lidmi a jste zodpovědní? Chcete začít pracovat třeba už při rodičovské dovolené? Práce u McDonald’s je vaše nejlepší volba. Pravděpodobně nenajdete jiného zaměstnavatele, který vám umožní tak pružnou pracovní dobu. Neváhejte a přijďte se přesvědčit!

Koho hledáme?

Jste zodpovědní a máte radost, když můžete z každého jídla udělat příjemný zážitek? Vítejte v McDonald's! Konkrétně od vás očekáváme:
● spolehlivost a zodpovědný přístup
● dobrou náladu
● zdvořilé a příjemné vystupování při jednání s hosty i v rámci týmu
● chuť učit se novým věcem – stačí udělat první krok, vše potřebné vás naučíme
● smysl pro týmovou práci

Co nabízíme?

● zaškolení a pravidelné vzdělávání
● pružné plánování směn
● chápeme neplánované změny – zdraví vás či vašich dětí má přednost
● fajn práci u zaměstnavatele, který s vámi počítá dlouhodobě
● noční směny s nadstandardním příplatkem 20%
● víkendový příplatek 10%
● benefit karta, se kterou získáte slevy nejen u McDonald's

Co budete dělat?

Vše, co je potřeba pro bezproblémový chod restaurace.
Konkrétně budete:
● připravovat pokrmy
● obsluhovat zákazníky
● pečovat o čisté prostředí a úklid restaurace

Co je potřeba udělat?

Oslovila vás naše nabídka? Ozvěte se! Napište nám pár slov o sobě a připojte svůj životopis. Anebo nám zavolejte na číslo 725 266 965. Budeme se na vás těšit.

Zaujala tě tato pozice?
Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Víš, co je hužva?

Používáme vlastní jazyk. Chceš znát odpověď a poznat i další naše slova?

Ještě si nejsi jistý?

Dáme ti dobrý důvod, proč se ti u nás bude líbit.