IT Alignment Lead / IT Project Manager

Radlická 740/113c, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika
Práce na plný úvazek

Koho hledáme?

Servisní centrum společnosti McDonald's ČR hledá do IT oddělení nového kolegu/kolegyni na pozici IT Alignment Lead. Pozice je vhodná pro někoho, kdo má minimálně 3 roky zkušenosti s projektovým řízením a strategickým plánováním v oblasti IT.

Co očekáváme?

• Vynikající organizační a komunikační dovednosti
• Zkušenosti s Project a Vendor Managementem
• Aktivní znalost anglického jazyka písmem i slovem (min. B2)
• Velmi dobrá znalost ITIL procesů
• Zkušenosti s využíváním řízených a outsourcovaných služeb
• Zkušenosti s řízením projektů a služeb (od infrastruktury po aplikace)
• Analytické myšlení v oblasti řešení problémů a kvality technologických řešení
• Všeobecné technické znalosti týkající se hardwaru, softwaru a IT infrastruktury ve velkých organizacích.
• Schopnost zapojit se do řešení problémů „hands on“ v případě jejich eskalace a pomoci s jejich odstraněním a vyřešením.

Jaká bude náplň tvé práce?

• Zajistit, aby všechny projekty, na kterých se podílí IT oddělení společnosti byly dodány včas a v rámci stanoveného rozsahu a rozpočtu
• Pomáhat při definování rozsahu a cílů projektů, přidělování zdrojů a zajištění jejich dostupnosti.
• Asistence při definování projektů a jejich cílů.
• Zastřešení přechodu z projektové fáze do „business as usual“.
• Zajištění souladu mezi CZ & SK IT týmem s globální strategií a standardy značky, obchodním plánem a standardy partnerů.
• Zodpovědnost za řízení rozpočtů, harmonogramů a priorit dodavatelů a zajišťování splnění projektového plánu.
• Vytvářet a udržovat komplexní projektovou dokumentaci (tabulky, diagramy, procesní mapy atd.).
• Plnit rozpočtové cíle a provádět úpravy projektových omezení na základě finanční analýzy, řízení rizik a jejich minimalizace

Co nabízíme?

• Možnost pracovat pro jeden z největších řetězců rychlého občerstvení na světě
• Díky naší velikosti Ti nabízíme jistotu a stabilitu a takřka neomezený prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst
• Skvělý kolektiv (všichni si tu tykáme)
• Příjemné pracovní prostředí v moderních prostorách (Praha 5 - Nové Butovice)
• Atraktivní balíček benefitů (příspěvek na mobilní telefon, na vzdělávání a volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, notebook, občerstvení na pracovišti a mnoho dalších)
• Dovolená navíc
• 3 dny Sick Days
• Online výuka cizích jazyků (AJ, EN, IT, FR, ES…)
• Home office
• A spoustu maličkostí v průběhu roku

Zaujala tě tato pozice?
Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Víš, co je hužva?

Používáme vlastní jazyk. Chceš znát odpověď a poznat i další naše slova?

Ještě si nejsi jistý?

Dáme ti dobrý důvod, proč se ti u nás bude líbit.