Vedoucí směny u McDonald’s v centru Prahy za 35000,-

Praha-Nové Město, Praha-Nové Město, Praha-Nové Město
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
34 000 - 39 000 Kč/měsíc

Vybudujte si kariéru u leadera trhu rychlého občerstvéní!

Láká Vás kariérní růst? Chcete rozvíjet své schopnosti a dovednosti? Baví Vás vést, motivovat a řídit tým lidí? Chcete na sobě pracovat a rozhodovat se pod tlakem? Nebo to to umíte a máte prokazatelné zkušenosti z restauračního provozu?

Koho hledáme?

Hledáme někoho, kdo je připraven převzít odpovědnost za chod provozu
Jsme připraveni Vás naučit řídit tým a vést ho za konkrétními výsledky
Vítáme lidi s iniciativou a novými nápady
Zkušenosti z provozu McDonald's apod. výhodou

Vaše náplň práce bude:

komplexní tréninkový program v provozu restaurace směřující k pozici vedoucího směny
Vedení směn v restauraci
Zajištění provozních standardů společnosti
Motivace a rozvoj našich zaměstnanců

Co nabízíme:

Platové ohodnocení 35000,- po ukončení tréninkového programu
Měsíční bonusy vázané jak na osobní tak týmový výkon
Možnost kariérního růstu v rámci organizace
Zaměstnaneckou stravu zdarma
Benefitní kartu, která nabízí hromadu slev
Karta pro vstup do pražské ZOO

Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát, případně nás můžete kontaktovat na jakub.marousek@cz.mcd.com

Are you in?
We are looking for your answer.

Do you know what the Czech word “hužva” means?

We use our own language. Do you want to know the answer and recognise other words we use?

Are you not yet certain?

We’ll give you a good reason you’ll like it here.