5 důvodů, proč pracovat u nás

1 flexibilita

Studuješ? Máš rodinu, které se chceš věnovat? Koníčky, bez kterých bys to nebyl/a ty? To u nás není žádný problém, naopak! Své směny si naplánuješ přesně podle svých potřeb. A klidně každý měsíc úplně jinak. Je to jen na tobě.

2 zkušenosti

Zkušenosti ti nikdo neodpáře, zvlášť ne ty, které získáš u nás. A že to bude tvoje první práce, nebo se vracíš z mateřské dovolené? Není se čeho bát! Pokud něco nebudeš umět, vše tě trpělivě naučíme. Nejprve si projdeš úvodním školením a na směnách s tebou ze začátku bude zkušený kolega, který ti vždy se vším poradí.

Co se můžeš naučit

3 kariéra

Z brigádníka manažerem pobočky? U nás není nic nemožné! I náš generální ředitel začínal v 15 letech přípravou hranolek. Pokud je ti šikovnost a píle vlastní, můžeš ve své kariéře dále postupovat! Budeme tě motivovat, jak jít za ještě lepšími výsledky. Proto se neboj nám ukázat vše, co v tobě je.

Kam to můžeš dotáhnout

4 rozmanitost

Nesnášíš stereotyp? My taky ne! Nuda tě u nás rozhodně nečeká. Na našich pobočkách se pořád něco děje. Vyzkoušet si u nás můžeš všechno: od komunikace se zákazníkem po vedení celé restaurace. Proto mrkni na pozice, které aktuálně obsazujeme, a vyber si tu, která sedne právě tobě! Navíc po pár letech u nás můžeš získat slušný základ i pro samostatné podnikání.

Vybrat pozici hned teď

5 parta

Je jedno, na jaké pracovní pozici jsi, vždy tě přivítáme s otevřenou náručí. Jsme jedna velká rodina, která si pomáhá a tráví spolu čas i na firemních večírcích nebo ve volném čase. Od prvního dne si u nás všichni tykáme. Na přátelské pracovní atmosféře si zakládáme. Věříme totiž, že jen jako sehraný tým budeme nejsilnější.

Jsme víc než jen kolegové

Kde hledáme?

Po nových posilách do našeho týmu pátráme po celé České republice! Podívej se, jestli hledáme i někde ve tvém okolí:

Všechny volné pozice

Hledáme kolegy do restaurace i na centrálu, vyber si pozici, která tě zajímá. Právě hledáme: