Poznej nás,
Mekáč jsme my!

Jsme víc než kolegové, jsme rodina!

Výlety, party, sportovní aktivity… I mimo práci jsme skvělá parta, která tě nenechá na holičkách. Táhneme za jeden provaz a pomáháme si. Naši kolegové jsou pro nás jako druhá rodina. Rozdíly pro nás nehrají žádnou roli a nemusíš se bát, že bys mezi nás nezapadl/a. Na nic si nehrajeme a od prvního dne si všichni tykáme. Vždy tu najdeš parťáka na nedělní squash, sobotní procházku s kočárkem nebo páteční mejdlo. Jsme jeden tým. Mekáč jsme prostě my!

Inspiraci najdeš všude kolem sebe

Šárka Pyskatá

Vedoucí restaurace
Václavské náměstí, Praha

Bylo jí 16 let a o letních prázdninách se rozhodla, že půjde na brigádu do McDonald’s. „Bylo to vlastně na doporučení spolužáka. Říkala jsem si, že tam budu ty dva měsíce, a když mě bude práce bavit, tak že zůstanu i při škole,“ přiznává.

Celý příběh

Jirka Mařan

Zaměstnanec restaurace
Teplice

„Nikdy mě nenapadlo, že by v McDonald’s mohla být práce i pro mě,“ říká Jiří Mařan se zdravotním postižením. „Mám moc rád kontakt s lidmi a v tom mě práce v McDonald’s maximálně uspokojuje. Takže dokud mě nevyhodí, tak zde zůstanu (smích).

Celý příběh

Kateřina Řeháčková

Zaměstnanec restaurace
Nový Smíchov

„Při rozhodování, zda jít do McDonald’s pracovat, mi bylo sympatické, že si mohu o směnách rozhodovat sama,“ říká Kateřina Řeháčková. Katka má šestiletého syna Adama a péči o něj i o celý chod domácnosti se musí jako matka samoživitelka starat sama. Vše zvládá díky flexibilní pracovní době.

Celý příběh

Lukáš Merkner

Vedoucí restaurace,
Jižní spojka, Praha

Od grilu se člověk může dostat až na post vedoucího restaurace. Stačí talent, vytrvalost a píle. Možnost prvního postupu mě nakopla. Od té doby jsem začínal mít ambice dostat se vždy o stupínek výš,“ popisuje s úsměvem své začátky.

Celý příběh

Simona Říhová

HR Supervisor

Na doporučení kamaráda nastoupila do McDonald’s na zkoušku. Ta už trvá 18 let. „Jsem hrdá, že pracuji pro McDonald’s. Když má člověk svou práci rád, nemůže se za ni stydět!

Celý příběh

Virtuální prohlídka naší restaurace

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Kde hledáme?

Po nových posilách do našeho týmu pátráme po celé České republice! Podívej se, jestli hledáme i někde ve tvém okolí:

Všechny volné pozice

Hledáme kolegy do restaurace i na centrálu, vyber si pozici, která tě zajímá. Právě hledáme: