To jsme my

V práci se umíme bavit stejně jako mimo ni. Je pro nás ale velmi důležité, abychom i pomáhali tam, kde je to potřeba. To nás baví úplně nejvíc!Podívej se na naše charitativní akce, a pokud budeš chtít, tak také virtuálně nahlédni přímo do restaurace.

Dům Ronalda McDonalda

Dům Ronalda McDonalda

Společnost McDonald's je zakladatelem a podporovatelem Nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda (DRMcD). Myšlenka Nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda se dá stručně shrnout do jedné krátké věty: aby rodiny mohly být spolu. Všichni v nadačním fondu věří, že blízkost rodinných příslušníků je pro vážně nemocné děti tím nejlepším lékem.

V současné době DRMcD buduje svůj první dům Ronalda McDonalda, který bude ve Fakultní nemocnici v Motole sloužit jako dočasný domov pro rodiny dlouhodobě hospitalizovaných dětí pro tamní dětskou nemocnici. Otevírat by se mohl v roce 2020.

Do té doby bude nadační fond nadále pomáhat rodičům dlouhodobě hospitalizovaných dětí uhradit náklady za pobyt v motolské nemocniční ubytovně.

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda průběžně získává finanční prostředky na podporu ubytování rodin dlouhodobě hospitalizovaných dětí nejen od svého zakladatele, ale i od dalších příznivců. Více informací o DRMcD a o tom, jak lze rodiny dlouhodobě hospitalizovaných dětí podpořit naleznete na www.drmcd.cz.

Běžci
Dům Pomocná ruka
Lidé

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Virtuální prohlídka

Odhal zákulisí McDonald's

McDonalds360.cz