Dáme ti důvod pracovat v Mekáči

Flexibilita pro každého

Flexibilita pro nás není jen slovo, ale fakt, který skutečně žijeme.
Můj tým je opravdu různorodý - od studentů, přes stálice v hlavním pracovním poměru až po maminky a tatínky na rodičovské - a přesto nám to krásně funguje. Velké díky patří McDonaldu, který nabízí všechny typy úvazků. Umožňuje mi tak flexibilně plánovat směny a všichni jsou spokojení.
Téra Vedoucí restaurace, Budějovická Chceš také naplánovat směny?

Je to jako druhá rodina

Poznal jsem tu spoustu kamarádů, vypracoval se a ještě si našel přítelkyni.
V Mekáči potkáš spoustu skvělých lidí, je tu přátelská atmosféra. Tykáme si bez ohledu na věk nebo pozici. Šéfové ke mně byli vstřícní, když jsem nastoupil. A já teď rád pomůžu každému, kdo se k nám přidá. Práce nás dost stmeluje, a tak se rádi scházíme i ve svém volném čase.
Tadeáš Shift Manager, Letňany Poznej taky super lidi!

Ideální první brigáda

Nastoupila jsem už v 15 letech s kamarádkou. A bála jsem se úplně zbytečně...
Jít poprvé na brigádu je tak trošku strašák. Všechny ty papíry a nové situace mě děsily. Bála jsem se, že nebudu stíhat školu. Ale v Mekáči mi se vším poradili a směny mi plánovali podle mých možností. Kolegové byli při zaučování trpěliví a milí. I díky nim jsem tu už dva roky a můžu zaučovat další nováčky, třeba tebe?!
Anička Barista Master, Rozvadov Vyzkoušej to taky!

Kariéra?
Proč ne...

Většina lidí si myslí, že Mekáč je jen o brigádách. Jsem důkaz, že se pletou...
Původně jsem si šel jen přivydělat. Práce mi ale šla od ruky, a tak jsem rychle začal růst. Nové pozice přinášely nové výzvyzkušenosti. Nyní se zaměřuji především na péči o zaměstnance, ale i o naše zákazníky. Jsem vděčný za příležitost, kterou jsem tu dostal. V Mekáči je prostě všechno možné!
Dan Vedoucí směny, Chodov Začni taky svou kariéru

Přivydělávám si.
5 minut od domova

Stabilní práce i v mém věku. Oceňuji pohodlí a Mekáč mi ho dává.
Rodina mi říkala, že to je jen pro mladé. Musím sice potvrdit, že zvyšuji věkový průměr :) , ale nikdy to nebylo na překážku. V Mekáči je vítaný každý, kdo má chuť pracovat. Směny si plánuju podle svých potřeb a možností. A bonusem je, že mi cesta do práce zabere jen pár minut.
Michal Lobby pracovník, Mostecká Chcete práci blízko domova?

Praxe v oboru?
Nulová :)

Nikdy jste nevařili? Taky jsem ke kuchyni neměl nijak blízko. A nebyla to překážka...
Mekáč má svoje pravidla a řád. Možná to někoho vyděsí, ale ve skutečnosti to velmi pomáhá. Když dodržuješ systém, nemusíš nic vymýšlet...je to vlastně jednoduché! Máš dostatek času na zaučení, a pak už je jen na tobě, kam až chceš růst. Já jsem si přivyknul rychlému tempu a už jsem na manažerské pozici.
Honza Vedoucí směny, I. P. Pavlova Přidej se k nám
Nastavení cookies